Kozmetická masáž

masáž ktorá ukľudní a oživí...


Raz za čas máme potrebu na malé uvoľnenie a odpočinok. V tomto nám môže pomôcť v programe High-Care zahrnutá kozmetická masáž. Jej cieľom je nájsť podstatu problémov, ktoré vznilkli a odstrániť ich. Masážou docielime znovunavracanie rovnováhy a harmónie, ktorá bola v dôsledku najrôznejších príčin narušená.

Pomalé, rytmické hladiace pohyby a upokoja senzorické receptory pokožky. Procedúru prevedieme špeciálnymi olejmi z čistých účinných látok rady High Care, ktoré zanechávajú pokožku sviežu, hebkú a dobre zregenerovanú. Účinkom tejto masážnej techniky je posilnenie organizmu s pozitívnym účinkom na všetky orgány, zrýchli sa obeh krvi a lymfy. To všetko vedie ku konečnému hlbokému uvoľňujúcemu stavu.

Výsledkom masáže je nielen uvoľnenie meravých svalov, ale aj celkové psychické uvoľnenie.

Klienti, ktorý prešli touto procedúrou s pôžitkom referujú o hlbokom zážitku získaným úplným uvoľnením, o kľudnom hlbokom dýchaní, resp. zdravom kľudnom pocite únavy podobajúcemu sa osviežujúcemu spánku. V tomto stave sa zvyšuje koncentračná schopnosť, kreativita, myslenie sa stane účinnejším, zlepšuje sa duševná rovnováha.