Kozmetické prípravky

skrášlujte sa aj doma...


Moderné prípravky od WEYERGANS High Care Cosmetics tvoria výnimočnú  kozmetickú radu. Spájajú v sebe  efektívnu kombináciu účinných aktívnych látok, vysokú kvalitu, čistotu a účinnosť s jediným cieľom: najvyššia kvalita!...


Telová kozmetika
"účinná a merateľná zmena vzhľadu Vášho tela..."
aplikácia prpravkov účinne stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke a podporuje vyhladenie a zdokonalenie jej kontúr. Intenzívne hydrataèné látky pokočke dodávajú jemnosť a hebkosť.


Ošetrenie tváre
"príjemná hebkosť a jemnosť..."
výnimočná kozmetická rada krémov s obsahom vysoko hodnotných látok s AHP-Komlexom prekračujúca medzinárodné štandardy exkluzívnych preparátov určených k ošetrovaniu pokožky tváre.


Koncentrované a čisté produkty
"krása, ktorá čerpá z čistej prírody..."
účinné preparáty s regeneračným pôsobením a hĺbkovým účinkom s obsahom vysokohodnotných látok. Predstavujú produkty vysokej kvality pre každodennú starostlivosť.


Timeless
"Exkluzívna a nadčasová kozmetika  s výťažkami imela..."
moderné produkty v boji proti starnutiu pokožky. Vyvolávajú jedinečný pocit, majú ochranný charakter a sú vhodné pre všetky typy pleti.
Náš odborný personál. Vám rád vysvetlí účinok a poradí, aký preparát je pre vás najvhodnejší,  alebo podrobnejšie  informácie nájdete na našej stránke v časti kozmetika